Alienware - Herşey Oyun İçin

DELL Yerinde Destek Hizmeti

Dünyanın en ünlü oyun bilgisayarı üreticisi Alienware markası 2006 yılında DELL tarafından satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren Aliewnware ürünleri Amerika ve Avrupadaki Dell fabrikalarında üretilmektedir. Alienware markası Dell’in oyun bilgisayarları bölümüyle birleştirilmiş ve bir numaralı oyun markası haline gelmiştir. Dell, Alienware markası altında yüksek performanslı masaüstü ve dizüstü oyun bilgisayarları üretmektedir. Ayrıca kulaklık, fare, monitör ve klavye gibi çevre birimleri de sunmaktadır.

Alienware markası Türkiye de Dell’in güvencesi ile satılmaktadır. Dell Certified Partner olarak 2010 yılında Alienware ürünlerini ilk getiren firma Radius Bilgisayardır. Özel konfigüre edilmiş Alienware Bilgisayarlarını 1 adet bile olsa yurt dışına özel sipariş geçip, müşterilerimize teslim edinceye kadar bire bir ilgilenmekteyiz. Hazır stoğumuzda tuttuğumuz ürünler ile en iyi fiyatı, hediye ve kredi kartı kampanyaları ile zenginleştirip sipariş edildiği gün teslim etmekteyiz. Lütfen detaylı bilgi almak için Alienware uzmanımızı telefonla aramaya çekinmeyin. Ya da iletişim formunu doldurup gönderin, biz sizi arayalım.

Alienware ürünlerinde garanti 2 yıl “Yerinde Destek Hizmet” kapsamında olup, Dell tarafından sağlanmaktadır. Ürününüz ile ilgili bir şikayetiniz olduğunda Dell’in ücretsiz çağrı merkezi olan +90 216 570 8754 no’lu çağrı merkezini arayarak tüm sorularınıza Türkçe olarak cevap alabilirsiniz. Çağrı Merkezinde arıza kayıdı oluşturulduktan sonra Dell yetkilisi adresinize gelip, gerekli parça değişimini yapmaktadır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.